نکاتی برای خرید دستمال کاغذی مرغوب و با کیفیت

احتمالا در خرید دستمال کاغذی تا به حال خیلی سخت گیری نکرده بودید و تنها متکی به برند دستمال کاغذی بوده اید ، اما از نظر من خرید یک دستمال کاغذی خوب و مجهز بودن به جنس با کیفیت به بهداشت دست هایمان کمک خواهد کرد  و حالا در اینجا چند نکته را برای شما گوشزد می نمایم تا در خرید بعدی بهترین نوع دستمال کاغذی را تهیه کنید.

همانطور که می دانید دستمال کاغذی یکبار مصرف است و داشتن این ویژگی ها حتما برای خرید الزامی می باشد :
۱-    بهداشتی بودن دستمال کاغذی
۲-    دارابودن قیمت مناسب
۳-    کیفیت و مرغوب بودن
یک دستمال کاغذی مناسب باید از بافتی برجسته تهیه شده باشد تا سرعت جذب رطوبت را افزایش دهد ، بعد از استفاده از دستمال کاغذی ، کاغذ دستمال نباید جمع، پودر، یا گلوله ‌گلوله شود یا پس از استفاده  آن پرز به جا بگذارد، یا برخی تکه‌های آن روی دست و صورت باقی بماند،در غیر اینصورت بی‌کیفیت است  و بی شک بهداشتی نیست.
نکته دیگر این است سطح دستمال نباید لک، پاره، سوراخ یا غیریکنواخت باشد. ناخالصی، آلودگی، مواد و اجسام زائد مثل کاه، رشته ‌های نازک چوب، ذرات غبار و مانند این ها نیز نباید در الیاف آن رخنه کرده باشد.
یک راه حل برای اینکه بدانید دستمال کاغذی مرغوب می باشد یا نه این است  که یک برگ از دستمال را در برابر نور بگیرید تا با دقت در آن، از یکنواختی الیاف در تمام سطوح دستمال مطمئن شوید.
شاید بارها بعد از خرید دستمال به این نکته برخورد کرده باشید که بعد از باز کردن دستمال متوجه بوی ناخوشایندی  می شوید که این یکی از نشانه های بی کیفیت و غیر بهداشتی بودن دستمال است این را بدانید دستمال کاغذی . چه جیبی، چه رولی، چه جعبه‌ای، تازه گی و بسته‌بندی آن باید به گونه‌ای باشد که هنگام کشیدن و خارج کردن دستمال، برگ‌ها به راحتی و بدون گیر یا ایجاد پارگی در بخش‌های غیر پرفراژ خورده خارج شود.
نکته مهم : از وجود علائم و نشانه‌های تائیدیه مراجع استاندارد و بهداشتی روی جعبه و بسته‌بندی آن مطمئن شوید. از مطابقت تعداد برگ‌‌ها، ابعاد، دولا یا چندلا بودن، سفید یا رنگی، و ساده یا نقش‌دار بودن محصول با مشخصات مندرج بر بسته‌بندی مطمئن شوید.
دستمال کاغذی را باید از فروشگاه‌هایی بخرید که یک برگ از نمونه باز شده دستمال را برای امتحان میزان لطافت، رنگ و … در اختیارتان بگذارند. دقت کنید آنچه امتحان می‌کنید با آنچه می‌خرید تطبیق کند.
پیشنهاد فینال : شما می توانید با خرید این محصول امتیاز دریافت کنید و در خرید بعدی تخفیف بگیرید
خرید دستمال حوله ای و رولی
خرید دستمال کاغذی و پنبه
خرید دستمال آشپزخانه

 

۱۳۹۴-۶-۷ ۱۲:۰۰:۱۶ +۰۰:۰۰