اصالت و برجستگی لوازم التحریر در برند فابر کاستل

فابرکاستل بزرگ ترین و قدیمی ترین کارخانه تولیدکننده نوشت افزار در دنیا است که در سال ۱۷۶۱ توسط کاسپر فابر در نورنبرگ تأسیس شد و تاکنون توسط خانواده فابر اداره می‌شود. این کارخانه که بیش از ۲ میلیارد مداد در سال تولید می کند، به عنوان محبوب ترین تولید کننده لوازم التحریر در دنیا شناخته شده است.

برند فابر- کاستل ارزش های اساسی را در سیستم خود پیاده نموده و نسبت به آن خود را متعهد کرده است که از جمله می توان به : چگونگی انجام دادن کار در شرکت ، برخورد مسئولانه با مشتریان، شرکای تجاری، جامعه و محیط اشاره نمود. برند فابر کاستل با حفظ اصول خود در سراسر دنیا همیشه بی مانند است.
محصولات برند فابر کاستل در عین سادگی و تنـوعی بی‌ نظیــر از لــوازم تحــریـر، دارای استاندارد هایی است که رعایت هر یک از آنها به حفظ سلامت هر یک از افراد جامعه کمک می کند. بیایید با انتخاب هر کدام از محصولات فابر- کستل تناسب، راحتی،ماندگاری و زیبایی را به خود و فرزندانتان هدیه دهید.

شایستگی و اصالت، کیفیت برجسته و ممتاز، نوآوری و خلاقیت و مسوولیت محیطی و اجتماعی تماماً در محصولات و تبلیغات برند فابر کستل دیده می شود.

 

لوازم التحریر فابر کاستل

لوازم التحریر فابر کاستل

طیف وسیع محصولات برند فابر کاستل شامل :

مداد سیاه ، انواع مداد رنگی و مداد طراحی، خودکار و خودکار ژله ای، روان نویس و راپید، انواع ماژیک ومارکر، آبرنگ، لوازم جانبی، زغال چوب، گچ، تجهیزات، مداد پاک کن، بسته های لوازم التحریر، مداد نوکی، تراش، خط کش های طراحی، محصولاتی برای بچه ها جهت بازی و یادگیری، محصولاتی برای هنرمندان عرصه هنر و گرافیک، محصولات اداری و تحصیلی که شامل انواع نوشت افزار می باشد. محصولاتی برای علامت گذاری نظیر انواع ماژیک و مارکر، محصولاتی برای رسم مانند خط کش های مختلف

برای اینکه نکات مهم و مفید در هنگام خرید را در نظر بگیرید ما اینجاییم تا شما را با نحوه خرید و انتخاب بهتر و باصرفه تر یاری نماییم.

شما می توانید در عین صرفه جویی و حفظ سلامت؛ رضایت خود و فرزندانتان را نیز جلب نمایید. برند فابر کاستل طیف وسیعی از کالاهای لوازم التحریر را دارد مانند مدادهایی که نوک خیلی نرم یا خیلی سفت ندارند از این جهت فرزندانمان می توانند بدون اینکه به خود آسیب بزنند از محصولات مناسب سن خود استفاده کنند. خودکارهای این مارک از ویژگی ها و طراحی برخوردار است که شما با کمی دقت می توانید متوجه شوید. از جمله خصوصیات خودکارهای آن می توان به جنس ، کیفیت، وزن سبک ،کیفیت بالای جوهر و روان نویسی آن اشاره داشت.

لوازم التحریر فابر کاستل

لوازم التحریر فابر کاستل

ماژیک های برند فابر کاستل مرغوب، قابل اطمینان و غیر سمی هستند. شما می توانید مداد تراش ها و مداد پاک کن هایی را انتخاب کنید که در عین داشتن مخزن برای تراش و لیز نخوردن پاک کن در دست از تنوع رنگی و اشکال زیبای آنها نیز لذت ببرید.

با توجه به نزدیک شدن فصل بازگشایی مدرسه ها شما می توانید انواع و اقسام کالاهای نوشت افزار ، ابزار نقاشی و رنگ آمیزی، خودکار ، روان نویس ، بسته های لوازم التحریر و ده ها کالای مورد نیاز دیگر را از جشنواره خرید ویژه ما تهیه کنید، به ازای هر خرید امتیاز کسب کنید و برنده شوید.

پس بشتابید و فرصت را از دست ندهید … هم اکنون از ۳۰ تا ۵۰ % تخفیف ویژه برای شما که به کیفیت می اندیشید.

 

مطالب مزتبط :

بوی ماه مهر را حس می کنید”ویژه نامه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی”

راهنمای خرید کوله پشتی مناسب برای دانش آموزان

راهنمای خرید نوشت افزار ویژه شروع مدارس

نکات خرید کفش مناسب برای دانش آموزان

خرید اقلام کامل استدلر در هایپرمارکت فینال

 

۱۳۹۴-۶-۲۵ ۱۱:۰۰:۰۸ +۰۰:۰۰