کاربردهای یک مایع ظرفشویی با کیفیت

کاربرد مایع ظرفشویی با کیفیت

کاربرد مایع ظرفشویی با کیفیت

مطمئنا”مایع ظرفشویی یکی از مهمترین وسایلی است که در کنارسینک آشپزخانه قرار می گیرد ، ولی دارا بودن قدرت تمیز کننده آن در همه‌ی قسمت‌های خانه بسیار ضروری است. در این مطلب کاربردهای یک مایع ظرفشویی خوب را برای شما معرفی می کنیم

  • کف زمین را برق بیندازید

برای برق انداختن کف زمین لازم است درون یک سطل آب گرم را با یک پاک‌کننده‌ی مفید کف زمین محلول کنید ، و سپس تنها دو قاشق غذاخوری مایع ظرف‌شویی به آن اضافه کنید. از این محلول می توانید روی سطوح و یا کاشی استفاده نمایید اما برای تمیز کردن سطوح ساخته‌شده از چوب سخت از استفاده از این محلول خودداری کنید آب می‌تواند باعث تاب برداشتن تخته‌ها شود

  • مبلمان خانه خود را تمیز کنید

تنها کافی است یک قطره مایع ظرف‌شویی به یک کاسه آب گرم اضافه کنید و از آن برای تمیز کردن میز و صندلی بیرون از خانه استفاده کنید. سپس با استفاده از شلنگ باغچه آن‌ها را آب بکشید.

  • جواهرات خود را جلا دهید

ضافه کردن کمی مایع ظرف‌شویی با آب معدنی گازدار، روشی سریع برای تمیز کردن زیورآلات است. کف ایجادشده آزاد کردن کثیفی‌ها را تسهیل کرده و کمک می‌کند که مایع ظرف‌شویی وارد شکاف‌های کوچک شود. آب معدنی گازدار و مایع ظرف‌شویی را در یک کاسه مخلوط‌کنید، زیورآلات را به مدت پنج دقیقه در آن خیس کنید و سپس آن را در کف تکان دهید. از یک مسواک نرم برای سابیدن و شستن هر چرک سرسختی استفاده کنید.

  • شانه ها و برس ها را تمیز کنید

با استفاده از محلول کف دار چند قطره مایع ظرف‌شویی مخلوط در آب گرم، با تجمع محصولات آرایشی- بهداشتی و موی چرب در برس‌ها و شانه‌ها مبارزه کنید.

لباس های قابل شستشو با دست را بشویید

در هنگام ناچاری، می‌توانید یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را به جای ماده‌ی شوینده‌ای که برای شست‌وشوی لباس‌های ظریف با دست از آن استفاده می‌کنید، به کار گیرید.

  • لکه‌ها را از روی فرش‌های خود محو کنید

یک قاشق غذاخوری مایع ظرف‌شویی را در دو فنجان آب گرم حل کنید و یک پارچه‌ی سفید و تمیز آغشته به این محلول را روی لکه قرار دهید تا آن را به خود جذب کند. این کار را تکرار کنید تا لکه کاملاً جذب پارچه شده و از روی فرش پاک شود. سپس با استفاده از یک اسفنج با آب سرد تمیز کنید و با یک پارچه‌ی تمیز خشک‌کنید.

  • کابینت های آشپزخانه را شفاف کنید

هنگام پختن غذا، کابینت‌ها هم مانند وسایل آشپزی (ابزار پخت و پز) می‌توانند چرب شوند. برای پاک کردن کثیفی کابینت‌ها مقداری مایع ظرف‌شویی را به یک بطری اسپری حاوی آب گرم اضافه کنید و با استفاده از آن روی کابینت‌ها را اسپری کنید. سپس با پارچه ای که به خوبی چلانده شده شستشو و خشک‌کنید.

پیشنهاد فینال : شما می توانید با خرید این محصولات امتیاز دریافت کنید و تخفیف بگیرید

 مایع ظرفشویی

پاک کننده سطوح             

شامپو لکه بر فرش

 

۱۳۹۴-۶-۲۹ ۱۰:۵۸:۵۰ +۰۰:۰۰