طرزتهیه یک دسر راحت و فوری با طعمی به یاد ماندنی

بسیاری از افراد عاشق خوردن ژله هستند ولی فکر می‌کنند که این خوراکی شاید مضر باشند یا حداقل خاصیتی نداشته باشد ولی نمی‌دانند که خوردن ژله کلی خواص هم برای آنها دارد. همانطور که همه می‌دانند، میوه‌ها با داشتن شیرینی طبیعی و فیبر بالا برای سلامتی بدن مواد مغذی مهمی هستند.در نتیجه ژله که از میوه‌ها تهیه می‌شود نیز خواص زیادی برای بدن دارد. ژله ها دارای فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی و مقدار کمی شکر می‌باشند و ضمن اینکه انرژی بدن را تأمین می‌کنند برای سلامتی هم مفید هستند.

میکس لاویز

میکس لاویز یکی از دسرهای معروف، ساده و خوش طعمی است که می توانید با کمترین مواد لازم و به سرعت آن را تهیه و در کنار میز غذای خود سرو نمایید

دسر موز دراژه را مطابق با دستور روی پاکت تهیه نموده و سپس با موزهای حلقه شده مخلوط نمایید. ژله انار دراژه را مطابق با دستور روی پاکت تهیه نموده و سپس با دانه های انار مخلوط نمایید. ژله انگور دراژه را مطابق با دستور روی پاکت تهیه نموده و سپس با توت فرنگی حلقه شده مخلوط نمایید. در ظرف های دلخواه، دسر موز را ریخته و روی آن ژله های انار و انگور اضافه نمایید.

آناناس پاپیولار

آناناس پاپیولار یکی از دسرهای معروف، ساده و خوش طعمی است که می توانید با کمترین مواد لازم و به سرعت آن را تهیه و در کنار میز غذای خود سرو نمایید

 

  • پودر ژله آناناس دراژه یک بسته
  • کنسرو آناناس یک قوطی
  • خامه۲۵۰ میلی لیتر
  • بیسکوییت ساده بدون کرم۱ بسته ۲۵۰ گرمی

آناناس های قطعه قطعه شده را کف ظرف بخوابانید. یک بسته پودر ژله آناناس را در یک لیوان آب جوش خوب حل کرده و به آن یک لیوان آب سرد اضافه کنید. و روی آناناس های خوابیده بریزید.ظرف را در یخچال گذاشته تا ژله خود را بگیرد. پودر ژله آناناس دوم را با ۲۵۰ میلی لیتر خامه خوب مخلوط کرده و آن را روی ژله گرفته شده بمالید.در پایان با بیسکوییت خرد شده سطح آن را تزیین نمایید.

۱۳۹۶-۳-۳۰ ۰۸:۴۳:۱۰ +۰۰:۰۰