معرفی شیره توت (۹۰۰ گرم) شیررضا

شیره توت شیررضا

شیره توت خواص بسیار بیشتری از خود میوه توت دارد. شیره توت به این دلیل که از مقدار زیادی توت به صورت فشرده تهیه شده است بنابراین خواص بسیار بیشتری خواهد داشت. به طوریکه مصرف یک قاشق غذا خوری از شیره توت با مصرف دو فنجان توت برابری می‌کند. در طب سنتی به خواص درمانی شیره توت بسیار اشاره شده است و به افراد مصرف این شیره توصیه شده است.

خواص شیره توت شیر رضا

شیره توت شیر رضا به صورت بسیار بهداشتی و طبیعی به دست می‌آید و آن گرم و تر است. مصرف این محصول باعث تقویت عملکرد کلیه‌ها می‌شود و ادرار بسیار راحت‌تر انجام می‌گیرد. این شیره سرشار از آهن است و برای رفع کم خونی و فقر آهن بسیار مفید است. شیره توت مانند شیره انگور و خرما سرشار از ویتامین‌ها می‌باشد. به دلیل اینکه دارای انواع ویتامین‌های گروه ب است که برای رفع استرس و اضطراب بسیار مفید می‌باشد و موجب می شود بی‌حسی و کرختی بدن از بین برود.

اکثر افراد هنگامیکه دست و پاهای خود را جمع می‌کنند و یا به مدت طولانی روی مبل یا زمین می‌نشینند دچار خواب رفتگی دست و پا می‌شوند. با مصرف شیره توت این مشکل کاملا برطرف می‌شود.

نکته مهم‌تر اینکه به دلیل اینکه شیرینی این شیره طبیعی است و از خود توت گرفته شده است برای افراد دیابتی بسیار مفید است و این افراد هیچ منعی در مصرف این محصول ندارند. شیره توت شیر رضا سرشار از ویتامین آ است که باعث تقویت چشم و ناخن‌ها می‌شود.

و همینطور حاوی مقداری آنتی‌اکسیدان است. بنابراین کلسترول بد خون را کاهش می‌دهد و از بروز بیماری‌های قلبی و عروقی پیشگیری می‌کند و موجب درمان سردرد و سرگیجه ناشی از کم خونی نیز می‌گردد.

معرفی شیره توت شیررضا (1)

 مشخصات شیره توت شیر رضا

وزن: ۹۰۰ گرم

بسته‌بندی: قوطی پلاستیکی

حاوی شیره طبیعی است.

نگهداری:

در مکان خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۰۸:۵۱:۲۱ +۰۰:۰۰