نوشابه انرژی‌زا موهیتو ۲۵۰ Black

نوشابه انرژی‌زا موهیتو  Black

نوشابه انرژی‌زا موهیتو بلک یکی از نوشیدنی‌های پر طرفدار در بین ورزشکاران و جوانان می‌باشد که دارای طعم دلنشین و میوه‌ای است. افرادی که ورزش بدنسازی را دنبال می‌کنند به دلیل نیاز به انرژی بالا و برای داشتن عملکرد بهتر بدن، از نوشابه انرژی‌زا موهیتو استفاده می‌کنند. این نوشابه انرژی از ترکیباتی تهیه شده است که باعث افزایش انرژی، تمرکز و باعث چربی سوزی در فرد می‌شود و بسته‌بندی آن به گونه‌ای است که از ورود آلودگی به داخل آن جلوگیری می‌شود.

نوشابه انرژی‌زا

ترکیبات نوشابه انرژی‌زا موهیتو

 عصاره گوارانا: این عصاره حاوی کافئین، تئوفیلین و تئوبرومین است که باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی بدن و موجب افزایش انرژی و تحرک‌پذیری می‌شود و قدرت چربی سوزی دارد. این عصاره از گیاهی در منطقه آمریکای جنوبی به دست می‌آید.

عصاره جینسینگ: این ماده یک عصاره بسیار مقوی است که در طب سنتی نیز از آن برای درمان بعضی بیماری‌ها استفاده می‌شود. باعث کاهش استرس، تقویت حافظه و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و علاوه بر افزایش انرژی موجب افزایش شادابی و رفع خستگی و کاهش قند خون می‌شود. این گیاه یک معجزه در طب سنتی به حساب می‌آید و حاوی آنتی‌اکسیدان است که خاصیت ضد سرطانی دارد. اما باید در مصرف آن دقت کرد، مصرف بیش از حد آن نیز عوارضی برای بدن به همراه دارد. ممکن است باعث سردرد، حالت تهوع، اسهال وکاهش بیش از حد فشار خون شود.

عصاره جینگو بیلوبا: یکی از ترکیبات نوشابه انرژی‌زا موهیتو Black می‌باشد که باعث بهبود حافظه، افزایش تمرکز، بهبود گردش خون می‌شود و ضد افسردگی است. این گیاه دارای آنتی‌اکسیدان قوی می باشد که باعث خاصیت ضد سرطانی آن می‌شود.

نوشابه انرژی‌زا موهیتو ۲۵۰  Black

  • نوع: نوشابه انرژی‌زا
  • حجم: ۲۵۰ میلی لیتر
  • بسته‌بندی: قوطی فلزی و از ورود هرگونه آلودگی به درون بطری جلوگیری می‌کند.
  • برند: بلک
  • محصول: لهستان

حاوی ترکیبات:

شکر، اسید سیتریک، تائورین، کافئین، کارنیتین، تری سدیم سیترات، اینوسیتول، نیاسین، عصاره جینسینگ، عصاره جینکو بیلوبا، پانتوتنیک اسید، ویتامین‌های گروه ب، ب۶ و ب۱۲ و ث،  آب، دی اکسید کربن، رنگ کارامل پتاسیم، سوربات

  • مصرف نوشابه انرژی‌زا توسط زنان باردار و شیرده و کودکان توصیه نمی‌گردد.
۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۰۹:۱۲:۳۴ +۰۰:۰۰