نوشابه انرژی‌زا کلاسیک ۲۵۰ Black

نوشابه انرژی‌زا کلاسیک Black

نوشابه انرژی‌زا به منظور افزایش انرژی و افزایش عملکرد مصرف می‌گردد و از ترکیباتی تولید شده است که باعث افزایش انرژی و افزایش میزان تحرک در فرد می‌شود به همین دلیل طرفداران زیادی بین جوانان از جمله قشر ورزشکار پیدا کرده است. یکی از افزودنی‌های نوشابه انرژی‌زا، کافئین می‌باشد و هر نوشابه انرژی‌زا  به طور متوسط ۶۰ تا ۸۰ میلی گرم کافئین دارد. کافئین یک محرک قوی و همچنین یک چربی سوز است. کافئین روی سیستم عصبی مرکزی تاثیر می‌گذارد و خواب آلودگی را کاهش می دهد و موجب رفع خستگی می‌شود. عملکرد جسمی و ذهنی را افزایش داده و تمرکز را بالا می‌برد. اما توجه داشته باشید کافئین اسید معده را افزایش می‌دهد و به افرادی که ناراحتی معده دارند، توصیه نمی‌شود. در ضمن افرادی که دچار کم‌خوابی هستند باید در مصرف این نوع نوشابه انرژی‌زا دقت کنند. کافئین همانطور که مزایایی دارد در صورت مصرف بیش از حد باعث ایجاد عوارضی در بدن می‌شود. مصرف بیش از حد کافئین باعث ایجاد وابستگی به کافئین و اضطراب و بی قراری، زخم معده، ترشح اسید معده بیش از حد، اختلال در خواب می‌شود.

نوشابه انرژی‌زا Black

افزودنی‌های نوشابه انرژی‎زا

تائورین یکی دیگر از افزودنی‌های نوشابه انرژی‎زا  کلاسیک Black ویک اسید آمینه غیر ضروری است. زمانیکه دچار استرس و خستگی‌های جسمی هستید، بدن شما به تائورین نیاز پیدا می‌کند. بدن قادر به ساختن اسید آمینه ضروری است اما در زمان هایی که فعالیت شما زیاد می‌باشد و احساس خستگی دارید و دچار اضطراب و استرس شده‌اید، این اسید آمینه برای مقابله با این علائم کافی نیست و باید به صورت خوراکی مصرف شود تا نیاز بدن تأمین شود. تائورین باعث کاهش فشارخون می‌شود و همچنین یک سم زدای قوی است. برای افزایش قدرت بینایی مفید است. باعث رفع خستگی می‌شود و بسیار نشاط آور است. اما مصرف بیش از اندازه تائورین باعث می‌شود که افراد الکل مصرف کنند.

 نوشابه انرژی‌زا کلاسیک ۲۵۰  Black

  • نوع: نوشابه انرژی‌زا
  • حجم: ۲۵۰ میلی لیتر
  • کشور تولید کننده: ترکیه
  • برند: بلک
  • بسته‌بندی: قوطی فلزی

حاوی ترکیبات:

شکر، اسید سیتریک، تائورین، کافئین، تری سدیم سیترات، نیاسین،عصاره جینسینگ، عصاره جینکو بیلوبا، پانتوتنیک اسید، ویتامین های  گروه ب، ب۶ و ب۱۲ و ث،  آب، دی اکسید کربن، رنگ کارامل پتاسیم، سوربات

۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۰۹:۱۲:۱۵ +۰۰:۰۰