نوشابه انرژی‌زا گازدار (۲۵۰ میلی لیتر) لمسر

نوشابه انرژی‌زا لمسر

نوشابه انرژی‌زا امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. بیش‌تر ورزشکاران به دلیل بهبود عملکرد در تمرین‌ها و افزایش نیرو طالب این نوشابه انرژی‌زا هستند. البته توجه داشته باشید که هر چیزی از جمله این نوشابه انرژی‌زا به صورت افراطی به جای اینکه باعث بهبود عملکرد شما شود نتیجه عکس خواهد داشت. مصرف بیش از حد این نوشابه انرژی‌زا موجب به وجود آمدن مشکلات جسمی و روانی می‌شود و حتی دیده شده افرادی بر اثر استفاده بیش از اندازه فوت کرده‌اند. به همین دلیل فروش این نوشابه‌ها در بعضی از کشورها ممنوع اعلام شده است و در بعضی کشور ها نیز برچسب هشدار روی بسته درج شده است.

مصرف نوشابه انرژی‌زا گازدار لمسر برای کودکان و همچنین به دلیل قند موجود در آن برای افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، افرادی که دچار بیماری قلبی و عروقی هستند، افرادی که به کافئین حساسیت دارند و همچنین زنان باردار و شیرده توصیه نمی‌شود.

محصولات لمسر از جمله نوشابه انرژی‌زا در انواع مختلف توسط شرکت صادق تجارت وحید، به بازار عرضه می‌شود. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت‌های وارد کننده در حوزه محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی می باشد. این شرکت در حال حاضر نمایندگی ۳۰ شرکت معتبر بین‌المللی را در ایران دارد.

نوشابه انرژی‌زا گازدار لمسر (1)

نوشابه انرژی‌زا گازدار لمسر ۲۵۰ میلی لیتر

  • نوع: نوشابه انرژی‌زا
  • حجم (میلی لیتر): ۲۵۰ میلی لیتر می‌باشد.
  • کشور تولید کننده: ایران

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک و دور از آفتاب نگهداری شود.

برند: لمسر

ترکیبات:

شکر، اسید سیتریک، تائورین، کافئین،  تری سدیم سیترات، نیاسین، پنتوتنیک اسید، ویتامین‌های گروه ب، ب۶ و ب۱۲ و ث،  آب، دی‎اکسید کربن، رنگ کارامل پتاسیم، سوربات

۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۰۹:۱۲:۵۲ +۰۰:۰۰