کورن فلکس عسلی (۳۷۵ گرم) Mamatin

کورن فلکس عسلی ماماتین

کورن فلکس یا برشتوک یک صبحانه کامل و لذیذ است. همیشه به ما توصیه شده است که از صبحانه غافل نشوید. برای اینکه روز خود را پر انرژی شروع کنید و در پایان روز هم سرحال باشید باید خود را به صرف یک صبحانه کامل دعوت کنید. کورن فلکس همان صبحانه کامل است ویکی از پر طرفدارترین مواد غذایی برای صبحانه می‌باشد. کورن فلکس به راحتی توانسته است یک جایگاه برای خود روی میز صبحانه ما ایرانی‌ها اختصاص دهد. کورن فلکس عسلی از محصولات برند ماماتین می‌باشد. کورن فلکس را می توانید همراه با شیر و یا به تنهایی در صبحانه و یا در میان وعده‌ها نوش جان کنید. اگر کودکان عزیز شما به خوبی صبحانه نمی‌خورند و یا از خوردن صبحانه امتناع می‌کنند، کافی است یک بار این محصول را امتحان کنید.

می‌توانید از فروشگاه اینترنتی که لینک آن در پایین صفحه ذکر شده است، یک بسته ۳۷۵ گرمی کورن فلکس عسلی ماماتین تهیه کنید و از خوردن صبحانه لذت ببرید. شما می‌توانید مقداری از این محصول را در کیف کودک خود بگذارید تا به عنوان میان وعده در مدرسه استفاده کند. خوردن یک صبحانه مقوی باعث تأمین انرژی کودک دلبند شما در تمام طول روز می شود. کورن فلکس از جمله صبحانه های رایج در کل دنیا می‌باشد که با مواد معدنی و ویتامین‌ها غنی شده است و به راحتی نیاز های تغذیه ای کودک شما را تأمین می‌کند.

کورن فلکس عسلی

مشخصات کورن فلکس عسلی (Mamatin 375 gr)

وزن: ۳۷۵ گرم

طعم کورن فلکس، عسلی می‌باشد.

کشور تولید کننده: ایران

محصول: برند ماماتین

بسته‌بندی: جعبه‌ای

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

ترکیبات:

تهیه شده از دانه‌های ذرت و سرشار از فیبر، ریبوفلاوین، کلسیم، آهن، روی، پتاسیم، ویتامین گروه B، B12، B2، B6، E،D ، اسید فولیک، اسید پانتوتنیک می‎باشد.

۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۰۵:۱۹:۱۳ +۰۰:۰۰