ماسک مو جنسینگ و کراتین شون

ماسک مو جنسینگ شون

در این قسمت توضیحاتی درباره ماسک مو جنسینگ و کراتین شون ارائه می‌شود. مو یکی از تأثیرگذارترین عوامل بر زیبایی افراد و به خصوص خانم هاست و به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد. امروزه استفاده از انواع رنگ مو و مواد بی‌رنگ کننده افزایش یافته و به همین دلیل موها آسیب پذیرتر از قبل شده‌اند. استفاده از ماسک مو جنسینگ و کراتین شون در کنار شامپو می‌تواند کمک شایانی به حفظ طراوت و سلامت ساقه مو کند.

ماسک مو جنسینگ و کراتین شون (2)

ویژگی‌های ماسک مو شون

ماسک مو جنسینگ و کراتین شون برای موهای خشک، آسیب دیده و رنگ شده تولید شده است. ماسک مو باید بعد از شستشوی مو با شامپو و آبکشی استفاده شود. مواد ماسک مو را بهتر است ۲ تا ۵ دقیقه بر روی مو با ملایمت ماساژ دهید و سپس آبکشی کنید. ماسک مو جنسینگ و کراتین شون یک ترمیم کننده و احیا کننده ساقه مو به حساب می‌آید. جنسینگ گیاهی با فواید درمانی بسیار زیاد است که یکی از آن‌ها مقابله با ریزش مو و تأمین رطوبت پوست‌های خشک می‌باشد. کراتین هم پروتئین موجود در مو است که در دندان‌ها و ناخن‎ها هم وجود دارد. این پروتئین سبب نرم شدن، صاف شدن و درخشندگی موها می‌شود. ترکیب جینسینگ و کراتین در ماسک مو شون موهای آسیب دیده را ترمیم کرده و با نرم کردن موها به سلامت، زیبایی و درخشندگی آن کمک خواهد کرد.

بسته‌بندی ماسک مو جنسینگ و کراتین شون در حجم ۱۵۰ میلی لیتر است و هفته‌ای دو بار استفاده از آن، باعث ترمیم موهای شما می‌شود. ماسک مو جینسینگ و کراتین شون از ایجاد الکتریسته ساکن جلوگیری می‌کند و در افرادی که موهای فر یا وز دارند با تأمین پروتئین لازم جهت نرم کردن ساقه‌های مو باعث نرمی موهای این افراد می‌شود. تخریب سطحی مو موجب از دست رفتن مقادیر قابل توجه آب از لایه‌های داخلی مو می گردد و این عامل از بین برنده کراتین مو است. ماسک مو جینسینگ و کراتین شون با دارا بودن عصاره ریشه گیاه جینسینگ و کراتین هیدرولیز شده علاوه بر تغذیه عمقی مو، یک لایه پروتئینی محافظ ایجاد می‌کند که موجب ترمیم ساختار سطحی مو و جلوگیری از تخریب و شکنندگی آن می‌شود و از پیر شدن مو پیشگیری می‌کند.

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۶:۰۴:۳۵ +۰۰:۰۰