مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز

مایع ضد عفونی افروز

مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز یک میکروب‌کش قوی است که علیرغم غلظت کم، اثر میکروب‌کشی قوی دارد. همچنین اثر نابود کنندگی مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز روی موجودات ذره‌بینی به اثبات رسیده است. افروز به آسانی در آب حل می‌شود و در شرایط معمولی پایدار می‌باشد و فعالیت خود را در ظروف سربسته به طور نامحدود حفظ می‌کند. این محلول برای ضد عفونی کردن و از بین بردن آلودگی‌ها در منازل، کارخانه‌ها، بیمارستا‌ ها، اماکن عمومی، راهرو، کف اتاق، دیوار، سرویس بهداشتی، فاضلاب و آشپزخانه به کار برده می‌شود.

مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز (2)

ویژگی‌های مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز

مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز ترکیبی شیمیایی است که اثرات باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و تمام موجوداتی که باعث آلودگی سطوح می‌شوند را از بین می‌برد و همچنین از رشد آن‌ها جلوگیری می‌کند. استفاده از مایع ضد عفونی کننده سطوح افروز که یک گندزدا است، برای حفظ بهداشت و سلامت ضروری می‌باشد و از عوامل مهم پیشگیری از بیماری‌ها و به خصوص بیماری‌های مسری است. مایع ضد عفونی کننده افروز حاوی دو ماده پاراکلرومتازایلنول و دی‌کلرومتازایلنول می‌باشد که اثرات میکروب‌کشی آن‌ها به اثبات رسیده است. این ترکیب‌ها با تغییر ماهیت پروتئین‌ها و غیر فعال کردن آنزیم‌های غشای سلولی میکروارگانیسم‌ها منجر به تغییر نفوذپذیری دیواره سلولی و در نهایت از بین بردن میکروارگانیسم‌ها می‌شود. یکی دیگر از ترکیب‌های موثر مایع ضدعفونی کننده سطوح افروز ایزوپروپیل الکل است که یک ضد میکروب قدرتمند است.

برای افزایش قدرت نفوذپذیری و کارایی این مواد از یک محلول صابونی در مایع ضدعفونی کننده سطوح افروز استفاده شده است که با سایر ترکیبات خاصیت هم افزایی ایجاد می‌کند. محلول افروز بر گستره وسیعی از میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا و غیر بیماری‌زا اثر می‌گذارد و آن‌ها را از بین می‌برد. ضدعفونی کنندگی این محصول در آزمایشگاه‌های معتبر بررسی شده است و قدرت و کارایی این محلول طبق استانداردهای ارائه شده می‌باشد.

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۶:۰۰:۰۱ +۰۰:۰۰