محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم

پاک کننده آرایش هیدرودرم

محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم یک محلول دو فاز است و جهت پاک کردن آرایش چشم تولید شده است. این محلول برای انواع پوست‌ها مناسب است. پاک نکردن مواد آرایشی چشم‌ها همچون ریمل و خط چشم به خصوص در هنگام استراحت از مهم‌ترین عوامل ایجاد سوزش، خارش و سایر ناراحتی‌های چشمی است. پس بهتر است با استفاده از یک پد و یا پنبه خشک آغشته شده به محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم از بروز این مشکلات پیشگیری کنیم. گاهی اوقات از فرط خستگی آرایش چشم‌ها را پاک نمی‌کنید و این امر باعث ورود باکتری‌ها به چشم خواهد شد. باکتری‌ها در شب و در حین خواب در محیط مرطوب بیشتر فعالیت می‌کنند و باعث بروز عفونت‌های چشمی میشوند.

محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم (1)

ترکیبات محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم

در ترکیبات محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم از ویتامین E وای استات و دکسپانتول استفاده شده است. این دو ماده از ترکیبات مورد نیاز پوست هستند و علاوه بر پاک کردن آرایش، پوست اطراف چشم را تقویت می‌کنند. وجود ویتامین E در محلول هیدرودرم رطوبت مورد نیاز مژه و پوست اطراف چشم را تأمین می‌کند و از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می‌کند. با استفاده از محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم میتوانید آثار مواد آرایشی، حتی مواد آرایشی ضد آب را از چشمان و لب خود پاک کنید. قابلیت دو فاز بودن محلول هیدرودرم اثر پاک کنندگی را افزایش داده است.

دو فاز بودن به این معنی است که قبل از استفاده حتماً باید محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم را تکان دهید تا محلول به صورت یکدست شود و سپس از آن استفاده کنید. محلول هیدرودرم فاقد اسانس می‌باشد و پاک کننده مواد آرایشی ضد آب با ماندگاری طولانی از سطح چشم، مژه‌ها و لب است. محلول پاک کننده آرایش هیدرودرم بدون ایجاد حساسیت است و با PH غدد اشکی چشم هماهنگ می‌باشد.

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۵:۵۷:۰۵ +۰۰:۰۰