نوار بهداشتی بالدار بزرگ لیدی کر

نوار بهداشتی لیدی کر

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید حین دوران قاعدگی خود از آن استفاده کنید. نوار بهداشتی بالدار لیدی کر سایز بزرگ می‌باشد و با پوشش دادن تمام سطح لباس زیر، تمام مایع را به خوبی جذب می‌کند و لازم نیست نگران کثیف شدن لباس خود باشید.

قدرت جذب نوار بهداشتی بالدار لیدی کر بسیار زیاد است و این محصول را برای استفاده‌های طولانی مدت مناسب کرده است. نوار بهداشتی لیدی کر به خوبی به لباس شما فیکس می‌شود. این محصول دارای سه چسب است. باله‌های کنار این محصول باعث می‌شود که تکان نخورد و به لباس شما بچسبد.

نوار بهداشتی بالدار بزرگ لیدی کر (2)

ویژگی‌های نوار بهداشتی بالدار بزرگ لیدی کر

در نوار بهداشتی بالدار لیدی کر از مواد اولیه بسیار مرغوب و پودر جاذب استفاده شده است. این موضوع علاوه بر تأثیر زیاد در قدرت جذب محصول، عاملی برای ضد حساسیت بودن آن است. بانوانی که دارای پوست حساسی می‌باشند باید نسبت به سایرین در انتخاب نوار بهداشتی مصرفی خود دقت بیشتری داشته باشند.

در هر بسته از نوار بهداشتی بالدار لیدی کر ده عدد نوار بهداشتی وجود دارد و قیمت آن نسبت به این تعداد بسیار مناسب است. در واقع با خرید نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مطمئن خواهید بود که محصولی با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کرده‌اید.

استفاده از نوار بهداشتی بالدار لیدی کر بسیار راحت است و شما با استفاده از آن اصلاً احساس ناراحتی نخواهید داشت. این موضوع باعث میشود که بتوانید فعالیت‌های روزانه خود را به سادگی انجام دهید و مشکلی نداشته باشید.

با تمام ویژگی‌هایی که از نوار بهداشتی بالدار لیدی کر ارائه داده‌ایم؛ حتماً به خوبی متوجه شده‌اید که این محصول برای مصرف شما بسیار مناسب است. با یک بار مصرف کردن آن مطمئناً به اطرافیانتان نیز توصیه خواهید کرد که از نوار بهداشتی بالدار لیدی کر استفاده نمایند.

 

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۶:۰۴:۰۴ +۰۰:۰۰