نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی

نوار بهداشتی مای لیدی

نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی یک محصول مناسب برای استفاده حین قاعدگی بانوان است. عبور از سن بلوغ برای خانم‌ها، با قاعدگی آغاز می‌شود. دوران قاعدگی برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد و هر ماه برای گذر از این دوران و رعایت بهداشت، آرامش در حرکت و فعالیت و موارد متعدد دیگر به استفاده از نوار بهداشتی نیاز دارند. نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی با داشتن لایه‌های محافظ از نفوذ مایع به خارج جلوگیری کرده و به خانم‌ها در حفظ بهداشت و نظافت کمک می‌کند. نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی کاملاً استریل است و از پوششی با الیاف مصنوعی و توده‌ای پنبه و مواد جاذب مایعات درون آن تشکیل می‌شود.

نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی (2)

ویژگی‌های نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی

نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی با بال‌های کناری برای کنترل مایع در طول شب یا حتی هنگام فعالیت طولانی در بیرون منزل و عدم امکان تعویض منظم، کمک‌رسان خوبی خواهد بود. به علاوه قدرت جذب خوب نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی این اطمینان را می‌دهد که با خیال آسوده به انجام فعالیت‌های روزانه بپردازید. نوار چسب موجود در پشت نوار به محکم ماندن و تکان نخوردن آن کمک می‌کند، همچنین در پشت هر دو بال کناری نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی نیز نوار چسبی برای محکم شدن به لباس زیر وجود دارد تا کاملاً فیکس شود.

استفاده از نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی به شما امکان می‌دهد که در کمال آرامش، این دوران را پشت سر بگذارید. نوار بهداشتی بالدار مشبک مای لیدی به علت جذب بالایی که دارد بسیار مورد توجه است و به خاطر وجود مواد جاذب که در آن است برای مدت زیادی قابل استفاده می‌باشد. استفاده از نوار بهداشتی مشبک مای لیدی در ایام قاعدگی می‌تواند نقش موثری در سلامت و بهداشت زنان داشته باشد. نوار بهداشتی مشبک مای لیدی از نوع ضخیم می‌باشد و برای افرادی که خونریزی ماهانه آن‌ها زیاد است انتخاب مناسبی است.

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۶:۰۸:۴۰ +۰۰:۰۰