نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته

نوار بهداشتی تافته

در این مقاله به بررسی ویژگی‌های نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته می‌پردازیم. استفاده منظم از نوار بهداشتی مناسب در ایام قاعدگی ماهانه (پریود) می‌تواند نقش موثری در سلامت و بهداشت زنان داشته باشد. نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته با قدرت جذب بالا جهت استفاده طولانی مدت مانند طول شب طراحی شده است. نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته تهیه شده از پودر جاذب آنتی‌باکتریال با قدرت جذب بالا است. استفاده از لایه ترکیبی در رویه مشبک نوار این محصول برگشت مایع را به صفر رسانده و علاوه بر لطافت باعث می شود شما رطوبت را احساس نکنید و همچنین از مرطوب شدن لباس شما نیز پیشگیری می‌کند.

نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته

ویژگی‌های نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته

نوار بهداشتی بالدار کتانی تافته برای تمامی بانوان به خصوص آنهایی که دارای پوستی حساس هستند، گزینه مناسبی است. نوار بهداشتی بالدار تافته به شما کمک می‌کند که نگران دیده شدن خط نوار بهداشتی از روی لباس یا آلوده شدن لباس هنگام خواب شبانه نباشید. نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته کاملاً استریل است و پوشش آن از جنس الیاف مصنوعی و توده‌ای پنبه و مواد جاذب مایعات تشکیل شده است. این خصوصیات ویژه نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته باعث متمایز شدن این محصول از نمونه‌های مشابه می‌شود. شرکت تافته با برنامه‌ریزی و اجرای فرآیندهای کاری در بستر استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ با همکاری شرکت توف نورد فعالیت می‌کند.

این کمپانی در تلاش است که با استفاده از استانداردهای روز و بهره‌گیری از متدهای جدید و مواد اولیه مرغوب، نوار بهداشتی بالدار نازک کتانی تافته را با بالاترین کیفیت برای مصرف کنندگان تولید کند. نوار بهداشت بالدار نازک کتانی از جمله محصولاتی است که در شرکت تافته برای مشتریان خاص که دارای پوست حساسی می‌باشند، تولید شده است و باعث می‌شود در عین قدرت جذب بالا و احساس راحتی، نگرانی از بابت پوست خود نداشته باشید.

۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۶:۱۲:۵۳ +۰۰:۰۰