تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک (۹ عدد) پرطلایی

تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک پرطلایی

تخم مرغ یکی از مواد غذایی است که به دلیل ویتامین‌های زیادی که دارد باید در رژیم غذایی افراد گنجانده شود. تخم مرغ نیازهای تغذیه‌ای بدن همه‌ی گروه‌های سنی را رفع می‌کند. سرشار از پروتئین، لیپید، کربوهیدارت، ویتامین، مواد معدنی، آب و تضمین کننده سلامتی است. با دستگاه گوارش نیز سازگار است. برای افراد ورزشکار نیز مفید است زیرا افرادی که به ورزش مشغول هستند به خصوص ورزش بدن سازی به پروتئین نیاز پیدا می‌کنند و تخم مرغ از میزان پروتئین زیادی برخوردار است، حتی بیش‌تر از گوشت. مصرف تخم مرغ به عنوان وعده‌ی صبحانه، نیاز بدن به انرژی را در طول یک روز کاری تأمین می‌کند. افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند می‌توانند از تخم مرغ به عنوان یک وعده کم کالری استفاده کنند.

تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک پرطلایی (1)

ویژگی‌های تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک  پرطلایی

تخم مرغ به دلیل داشتن مواد مغذی بدن را در مقابل بیماری‌ها از جمله بیماری‌های قلبی عروقی، آلزایمر، سرطان سینه و حتی افسردگی مصون می‌دارد و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود. به دلیل اینکه این ماده غذایی طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد سودجو به این ماده غذایی رنگدانه و آنتی‌بیوتیک تزریق می‌کنند. ما برای تضمین سلامتی شما مشتریان عزیز این محصول را معرفی می‌کنیم. این محصول تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک پرطلایی می‌باشد. تخم مرغ بدون آنتی‌بیوتیک بسیار مغذی است و مناسب برای رشد کودکان عزیز شماست.

این ماده غذایی کاملاً ارگانیک می‌باشد و به صورت بهداشتی تهیه و به بازار عرضه می‌شود. به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد مصرف یک یا دو عدد در روز توصیه می‌شود. مصرف یک عدد در روز نیاز بدن به پروتئین را رفع می‌کند. تخم مرغ‌هایی که به آن‌ها آنتی‌بیوتیک تزریق می‌شود، دارای هورمون نیز می‌باشند که برای بدن بسیار مضر است.

۱۳۹۷-۱۲-۴ ۱۲:۴۴:۱۶ +۰۰:۰۰