کراکف پنیری (۳۰۰ گرم) سولیکو

کراکف پنیری سولیکو

کراکف یک نوع غذا از گروه مواد غذایی پروتئینی است که برای تهیه انواع فست فود بسیار مناسب است. می‌توانید انواع ساندویچ‌ها را با کراکف پنیری تهیه کنید. شاید برای شما نام این ماده غذایی جالب باشد. کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان بعد از ورشو است که یکی از مهم‌ترین شهرهای فرهنگی لهستان محسوب می‌گردد. یکی از زیباترین شهرهای لهستان است که به آن فلورانس می‌گویند. یکی از مواد غذایی که در این شهر بسیار شهرت دارد و طرفدارن خاص خود را دارد کالباس کراکف پنیری سولیکو است که یک طعم بسیار لذیذ و خوشمزه در بین انواع کالباس‌ها می‌باشد.

این محصول توسط هلدینگ صنایع غذایی سولیکو برای اولین بار در ایران تولید شده و به بازار عرضه گردید که یک غذای سالم برای داشتن یک رژیم غذایی سالم می‌باشد.

کراکف پنیری سولیکو

ترکیبات این محصول:

این محصول از ترکیبات ۶۰ درصد گوشت، روغن مایع بدون پالم، آرد، گلوتن و ادویه تهیه شده است. برای تهیه کراکف پنیری، کافی است به مقدار مورد نیاز از کراکف را برداشته و در روغن سرخ کنید و یا به صورت بخارپز استفاده کنید. هنگام پخت بو وعطر دلپذیری در فضا ایجاد شده که اشتها برانگیز خواهد بود.

سوسیس یا کالباس کراکف پنیری ۴۰ لایه با کالیبر ۴۰ پر می‌شود و با یک نوع پوشش وکیوم خاص به بازار عرضه می‌شود که این پوشش یک محافظ محکم می‌باشد و محصول را در برابر میکروب‌ها و عوامل بیماری‌زا محافظت می‌کند.

کراکف پنیری قابل استفاده در انواع ساندویچ‌ها به صورت سرد و گرم، در انواع رولت‌ها، پاستا و پیتزاست. می‌توانید با مقداری خیار شور، سیب زمینی خلالی، کاهو، گوجه فرنگی یک ساندویچ خوشمزه و سریع تهیه کنید. یک وعده غذای خوشمزه برای فرزندان شما در مدرسه و یا یک وعده غذا برای زمانی که سرکار هستید.

۱۳۹۷-۱۲-۴ ۱۴:۱۳:۱۸ +۰۰:۰۰